Získejte nové dovednosti a rozšiřte své obzory s našimi kurzy v červnu – Přihlaste se nyní!


Vážený zákazníci,

nabízíme Vám přehled posledních předprázdninových kurzů, které budeme pořádat v měsíci červnu:

6.6.                MDR – Kybernetická bezpečnost – vztah IEC 81001-5-1 a IEC 62443

                        Cílem tohoto školení je jasná specifikace činností, které jsou prováděny během životního cyklu naplnění požadavků kybernetické bezpečnosti.

 

13.6.              Uvádění elektrotechnických výrobků na trh

                     Školení je zaměřeno na vysvětlení základních postupů uvádění výrobků na trh, primárně na elektrotechnické výrobky. Školíme zejména legislativní požadavky trhu EU,                           návaznosti české legislativy a technických norem a postupů.

 

19.6.              Environmentální prohlášení o produktu

                     (EPD) je jedním z dobrovolných nástrojů zaměřených na ochranu životního prostředí. V poslední době roste zájem o využívání tohoto nástroje.


21.6.              Distributoři zdravotnických prostředků – povinnosti plynoucí z Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2017/745 (MDR)

                     Cílem školení je poskytnout ucelený přehled o právech a povinnostech distributorů dle MDR, prodiskutovat časté dotazy a situace vznikající u stávajících i nových                                   distributorů zdravotnických prostředků.       

Všechna školení naleznete na webových stránkách http://www.ezuedu.cz


Poslední příspěvky

itsmf-konference-2023-840x480
15. 1. 2023

Partnerství na 17. Výroční konferenci itSMF

Vážený zákazníci, nabízíme Vám přehled posledních předprázdninových kurzů, které budeme pořádat v měsíci červnu: 6.6.                MDR – Kybernetická bezpečnost – …

AF Logo IQNET_Assoc_RGB
19. 9. 2022

IQNET představuje nový vzhled

Vážený zákazníci, nabízíme Vám přehled posledních předprázdninových kurzů, které budeme pořádat v měsíci červnu: 6.6.                MDR – Kybernetická bezpečnost – …